У напрямку Синельникового — вільне небо!

Дніпропетровщина відзначатиме День Незалежності  патріотичним шоу на летовищі «Майське». У Дніпровській обласній адміністрації повідомили про відповідну назву заходу – «Вільне небо».флаг1

Шоу триватиме близько дев’яти годин. Організатори сподіваються, що гості будуть приємно здивовані цікавою програмою. Розпочнуть її найменші учасники, які продемонструють сконструйовані власноруч моделі літаків і ракет. Потім настане черга барвистого видовища: у небо полинуть повітряні змії. О 13-й годині свій талан покажуть десятки парашутистів. Кульмінацією їх виступу стане розправлений високо вгорі  величезний синьо-жовтий прапор, який на летовищі урочисто піднімуть разом з гостями свята. Є велике сподівання, що виконаний тисячами патріотів Гімн держави почують далеко за лінією розмежування в зоні АТО…

Далі за програмою шоу небом заволодіють літаки. До місцевих авіаторів приєднаються повітряні аси з київського та харківського авіаклубів. Мріють дістатися до нас на вшановування 25-ї річниці вільної та неподільної України і львів’яни. Літаки, керовані майстрами, також утворять кольоровими димами величезний прапор країни, яка мріє про мир і намагається здобути його. Пілоти покажуть свою звитягу виконанням справжніх повітряних трюків на легких літаках.

Усіх запрошених на гучне свято організатори запевняють, що подія мине у цілковитій безпеці і гарантують усім гостям добрий настрій. До ладу стане і частування різноманітними наїдками: від млинців до шашликів з м’яса cтраусів. Ближче до вечора заплановано дві дискотеки – дитяча і доросла. Фундатори шоу запевняють, що на нього слід брати дітей від трьох років і старших, які лишень зростають у родині. Їм відведуть окрему територію під наглядом досвідчених інструкторів, які навчать дітей робити сальто і прийомів дзюдо.

Потрапити на національне свято буде легко. З Дніпра від касового приміщення цирку регулярні рейси автобусів розпочнуться о 10.30. Проїзд в один бік вартуватиме 20 гривень. З Павлограда від місцевої автостанції транспорт у бік летовища курсуватиме з 11-ї до 12-ї, а з Синельникового — з 13.45.

Будуть на святі і зовсім несподівані сюрпризи. Заплановано проведення конкурсу  на кращі селфі та слоган, а ще шість сертифікатів будуть розіграні прямо серед гостей шоу. Усі вісім власників отримають право на стрибок з парашутом або політ у літаку з повітряним асом.

Ігор Суховий

Поделиться:

Читайте также: