Гвардійці Дніпровського конвойного батальйону отримали бойову зброю (ФОТО)

нацг17 серпня в житті вчорашніх юнаків, а сьогодні молодих воїнів, сталася визначна подія – вручення бойової зброї молодому поповненню.

Про це повідомили в прес-центрі Національної гвардії України.

нацг2

Святкове вручення зброї молодому поповненню проходило на стройовому плацу Дніпровського конвойного батальйону Національної гвардії України. Ця подія була визначною не тільки для призову I-2016, а й для кожного військовослужбовця старшого призову, бо всі вони також отримували бойову зброю, і цей мітинг в котрий раз приємно схвилював їхні серця.

нацг3

Розпочався мітинг привітальним словом командира частини підполковника Сергія Сербіновського:

«Національна гвардія України, в тому числі і наша частина, виконують службово-бойові завдання з бойовою зброєю. В житті військовослужбовців буде багато ритуалів і вручення зброї – одна з перших і самих важливих подій, яка залишиться в пам’яті назавжди. Але насамперед, законність, чесність та хоробрість – ось ваша головна зброя!»

нацг4

Наприкінці командир закликав військовослужбовців чесно відноситися до військової служби і виказав впевненість, що військова служба стане для юнаків значущим періодом життя, який дозволить збагнути всю відповідальність за долю рідної землі.

Поделиться:

Читайте также: