Медаль до Дня незалежності (ФОТО)

медаль– Іван Шулик, Ігор Кирильчатенко, Юрій Скребець, Мирон Маркевич, Ігор Коломойський та багато інших гідні отримати нагороду до Дня Незалежності, – наголосив Гліб Пригунов

Стали відомі перші номінанти на нагороду до Дня Незалежності.

В обласній раді відбулось засідання робочої групи з формування списку особистостей, яких нагородять медаллю до 25-ї річниці незалежності України.

Засідання провів голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

До групи надійшло майже 2 тисячи пропозицій з усіх районів та міст регіону, з яких мають вибрати 500. Слід зазначити, що список претендентів піддався критиці з боку Гліба Пригунова. На його думку, серед цих кандидатур, на жаль, не було багатьох людей, які дійсно зробили вагомий внесок у розвиток області та захист держави.

Гліб Пригунов, вніс пропозицію додати до списку Івана Шулика, засновника Народного Руху України на Дніпропетровщині, який 25 років тому п
ершим підняв прапор незалежної України над виконкомом Дніпра, Ігора Кирильчатенко — ветерана АТО, режисера-сценариста і актора театру ім. Шевченко, Юрія Скребця – заступника головного лікаря лікарні ім. Мечникова, заслуженого лікаря України, який неодноразово перебував у зоні АТО, рятуючи поранених бійців., Мирона Маркевича – видатного футбольного тренера, за керівництва якого ФК «Дніпро» досяг найбільшого успіху у своїй історії та вийшов до фіналу Ліги Європи, Ігоря Коломойського – за вклад у захист Дніпропетровщини від російської агресії та багатьох інших.

Серед номінантів на нагороду меценати, волонтери, вчені, новатори,правозахисники, багатодітні батьки, спортсмени, винахідники, робочі у всіх галузях економіки, ровесники незалежності та ін. Їх нагородять у 20 номінаціях.

Сьогодні також презентували саму медаль. З одного боку на ній зображений символ Дніпропетровщини – Петриківський розпис, з іншого – герб нашого регіону. Медаль буде вручатись разом з посвідченням за підписом голови облради Гліба Пригунова та губернатора Валентина Резніченко.

– Медаль за особисті заслуги — це персональна нагорода, якою пишається кожна родина. Її передають з покоління у покоління, а про заслуги розповідають дітям та онукам. Героїзм та самовіддана праця на благо держави – це завжди приклад для майбутніх поколінь. Тому завдання влади – не оминути увагою тих, хто дійсно вартий нагороди , – підкреслив Гліб Пригунов.прыгунов
медаль1прыгунов_1

Поделиться:

Читайте также: