Волонтери проспонсирували нацгвардійців (ФОТО)

нацпол20 комплектів тактичного спорядження для співробітників відділу швидкого реагування Головного управляння Національної поліції в Дніпропетровській області передали волонтери проекту «Благодійність». Незабаром бійці штурмової групи зможуть випробувати його на практиці.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління нацполіції в Дніпропетровській області.

нацпол2

«Враховуючи те, що даний підрозділ неодноразово виконував свої службові обов’язки в зоні проведення антитерористичної операції, і , як нам відомо, готується і в подальшому нести службу по захисту державності на Сході країни, ми вирішили ось таким чином допомогти нашим захисникам» — передаючи спорядження сказала керівник проекту «Благодійність» Анна Павлова.

Рівень професіоналізму бійців підрозділу оцінюється за найвищим балом. Його співробітники зарекомендували себе при проведенні відповідальних операцій ще в той період, коли були підрозділом «Сокіл».

нацпол3

«На жаль, спорядження наших бійців потребує сучасного оновлення, — говорить заступник начальника Головного управління НП в Дніпропетровській області Олег Грозь. — Ми щиро вдячні представникам благодійного проекту, які допомогли модернізувати спорядження співробітників відділу швидкого реагування. В їхній професійності у нас немає жодного сумніву, а тепер вони будуть ще більш захищені та мобільніші. Для нас найдорожче — це життя наших співробітників», — наголосив Олег Грозь.

нацпол4

За словами начальника відділу швидкого реагування, це спорядження суттєво відрізняється в самій конструкції від того, яким екіпіровані його бійці зараз. Одне із його значимих переваг те, що конструкція дозволяє розвантажувати організм бійця, зміщуючи центр ваги зі спини на пояс. Окрім цього вона має вищий рівень захисту, що безумовно є життєво важливим.

нацпол5

нацпол6

Поделиться:

Читайте также: