Дітлахи зі Львівщини завітали до Дніпра (ФОТО)

У місті проходить соціальний проект “Мій тато захищає Україну”, в рамках якого діти зі Львівщини, батьки яких є учасниками АТО та Героями Небесної Сотні, беруть участь у розважальній програмі

Маленькі гості приїхали разом зі своїми батьками. Протягом чотирьох днів вони знайомляться з історією Дніпра, відвідують культурні та історичні пам’ятки міста: музеї, парки, набережну тощо.

Проект організовано при підтримці Дніпропетровської міськради. Допомогла організувати акцію громадська організація “Яскрава країна”.

Ольга Обласова— Усього до Дніпра приїхали 40 львів’ян, — зазначає голова правління громадської організації “Яскрава країна” Ольга Обласова. — Половина з них — батьки дітлахів. Найменшому учаснику акції — п’ять років. Середній вік дітей — 13 років. Вони подорожують на катерах, купаються у річці, відвідують індустріальні центри, планетарій, історичний музей, парки Шевченка та Глоби. Діти проживають у готелі цирку, що на набережній. Їхня участь у проекті абсолютно безкоштовна.

Першими зустріли дітей поліцейські. Вони показали їм ріку, катаючи на своїх катерах.

DSCN2740— Сподіваємося, що в наших маленьких гостей надовго залишаться приємні спогади про цю подорож, — говорить заступник начальника головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Павло Баранник. — Хочу побажати усім їм щасливого дитинства та мирного неба над головою.

В Українському центрі Палацу дітей та юнацтва для дітлахів відбувся цікавий майстер-клас із Петриківського розпису та створення ляльок-мотанок. Також юні гості познайомилися з представниками міської влади, з якими обмінялися сувенірами.

— Цей проект проходить по всій Україні, — підкреслив начальник управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради Руслан Буленок. — Учасників проекту відібрали волонтерські громадські організації. Від Дніпра ми подарували малечі сувеніри, виготовлені вихованцями Палацу дітей та юнацтва.

Дев’ятирічний Дмитро Сидорак побував у Дніпрі вперше. Сюди він приїхав із молодшим братом та мамою.

— Враження від міста чудові, — посміхається хлопчик. — Я бачив річку, катався на катері та побував у різних музеях. Дуже вдячний за такий чудовий прийом і цікаві заходи.

Восьмирічна Іванка приїхала з мамою та шестирічною сестрою Веронікою.

Іванна— Я вже встигла поплавати у річці та покататися на катері, — ділиться враженнями дівчинка. — Мені тут дуже сподобалося.

У вересні до Львова відправиться делегація юних мешканців Дніпра. Це будуть близько 30 дітлахів, батьки яких є учасниками АТО та Героями Небесної Сотні, й діти співробітників Національної поліції, батьки яких також захищають Батьківщину.

Маріанна Стець, фото автора

[WRG id=27595]

Поделиться:

Читайте также: