Діти захистників Вітчизни зі Львівщини каталися по Дніпру (ВІДЕО,ФОТО)

Зі Львівської області до міста на Дніпрі в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну» завітали діти, батьки яких є учасниками АТО та Героями Небесної Сотні.

Про це повідомили в Головному управлінні нацполіції Дніпропетровської області.

Першими зустрічали гостей поліцейські. Вони показали маленьким гостям зі Львівщини Дніпро на Дніпрі

Вже сама підготовка до водної подорожі викликала зацікавленість у маленьких гостей. Поліцейські одягли на дітлахів справжні рятувальні жилети. Щоправда, не всім вони видалися за розміром, але при цьому вони почували себе в цілковитій безпеці,переступаючи поріг човна.

Перший день візиту видався інформаційно насиченим та багатим на яскраві враження. Чого варта лише була річкова подорож зі справжніми поліцейськими. Данилку дев’ять років і він вперше катався на човні. Окрім чарівності місцевих краєвидів він, як справжній чоловік, під час подорожі перейнявся турботами поліцейських і уважно видивлявся у річковій гладі браконьєрів.

Владі чотири роки і вона ще маленька, аби подорожувати самостійно. До Дніпра вона приїхала зі своєю мамою Оксаною. Мама не зводить очей зі своєї дочки і її очі наповнені щастям, адже Влада випромінює радість від водної прогулянки і вже без остраху проситься ще до поліцейського човна.

Доки одна група дітлахів прогулювалася Дніпром, інша знайомилася з мешканцями Дніпровського «Акваріуму». Різноманітні екзотичні риби, зібрані з різних кінців світу, черепахи і навіть справжній крокодил на запитання дітвори не відповідали, але дозволили помилуватися собою.

Для дітлахів у Дніпрі передбачена насичена пізнавально-розважальна програма, яка включає відвідування культурних та історичних пам’яток міста, серед яких парки, музеї, пам’ятки та інші найвизначніші місця, завдяки чому діти ближче познайомляться з історією та сьогоденням Дніпра.

У вересні до Львова відправиться делегація дітей-мешканців Дніпра та області, батьки яких є учасниками АТО і Героями Небесної Сотні.

Львов5 Львов4 Львов3 Львов2 Львов1 Львов6

 

Поделиться:

Читайте также: