Фінансові санкції на суму більш ніж 305 млн грн

андрей первой

Про анулювання ліцензій з продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів за порушення законодавства розповів фахівець управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Андрій Первой.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

«В області працює майже 6 тисяч торгових пунктів, які здійснюють ліцензовану торгівлю алкоголем, та близько 1,2 тис. пунктів здійснюють торгівлю пивом. Ще понад 5,5 тис. торгових точок мають ліцензію на торгівлю тютюновими виробами», — зазначив Андрій Первой.

Співробітниками фіскальної служби постійно здійснюється контроль по реалізації підакцизної групи товарів.

Так, за станом на липень цього року проведено 149 перевірок, в ході яких встановлено 84 порушення законодавства суб’єктами господарювання. До них застосовані фінансові санкції на суму більше 305 млн грн.

«Серед порушень найчастіше зустрічається торгівля алкоголем і тютюном без ліцензії – 31 випадок, продаж спиртних напоїв за цінами нижче встановлених — 16 випадків. Також 5 разів фіскальні органи фіксували торгівлю спиртним і сигаретами без акцизних марок, і ще у 5 продавців тютюнові вироби продавали за завищеними цінами. Крім того, зафіксовані такі види порушення, як поштучна торгівля сигаретами – 2 випадки і 14 — горілкою на розлив», — зауважив Андрій Первой.

За його словами, до фіскальних органів надійшло 66 матеріалів від підрозділів кримінальної міліції у справах неповнолітніх про продаж алкоголю та цигарок дітям. За наслідками матеріалів анульовано 22 ліцензії, 10 з яких — на тютюнові вироби, інші – на торгівлю спиртовмісної продукції.

Поделиться:

Читайте также: