412 маленьких дніпрян оздоровлюються в Карпатах (ФОТО)

карпати_2На літній відпочинок до санаторію «Верховина» вирушили 412 дітей Дніпра. За рахунок міського бюджету путівки їм виділив департамент соціальної політики.

Маленькі відпочивальник «Верховини» — це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Для них це перша подорож на Закарпаття, повідомляє прес-служба міського голови.

Для дітей підготували насичену програму відпочинку – численні туристичні походи,  спортивні змагання, ігри на свіжому повітрі, дискотеки та інші веселощі.

Дитячий заклад оздоровлення «Верховина» розташований в екологічно чистій зоні з мальовничими краєвидами. Маленьких відпочивальників тут забезпечуют
ь 5-тиразовим харчуванням, збагаченим вітамінами. Діти живуть у кімнатах, що обладнані
усіма необхідними меблями з санітарно-гігієнічними зручностями. У санаторії також діє питний  режим, водопостачання – цілодобове. Також на території комплексу є ігрові та спортивні дитячі майданчики.

У якості санаторних умов переконалися фахівці департаменту соціальної політики міськради – перед тим, як привозити дітей, вони провели у «Верховині» перевірку.  Так було встановлено, що ДЗСТ ЛОК «Верховина» відповідає усім технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до послуг позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей.карпати_4
карпати_5
карпати_6
карпати_7карпати_9
карпати_3
карпати_1

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: