1 млн грн — ціна вилучених фальсифікованих хімічних добрив (ФОТО)

химикаты5Міні-цех по виробництву пестицидів дніпрянин організував у власному помешканні. Контрафакт реалізовував на центральному ринку Дніпра. Вартість вилученого майна — один мільйон гривень.

Про це повідомили в Головному управлінні нацполіції в Дніпропетровській області.

химикаты

Діяльність 43-річного організатора нелегального бізнесу викрили оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Дніпропетровській області. Засоби захисту рослин та добрива він виготовляв на території власного домоволодіння, а товар для продажу зберігав у підвальному приміщенні неподалік від ринку. Пестициди власного виробництва продавав як продукцію відомих виробників.

химикаты2

Звісно ж дозвільних документів на здійснення даного виду діяльності підприємець не мав.

Оперативники провели санкціоновані обшуки та вилучили фальсифіковану продукцію (пестициди, гербіциди, інсектициди, добрива), тару, а також сировину для виробництва захисту та добрив для рослин.

химикаты3

Загальна вартість вилученого становить майже один мільйон гривень.

Слідчим управлінням ГУНП України в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

химикаты4

Чинне кримінальне законодавство передбачає покарання у вигляді штрафу від 3,4 до 17 тисяч гривень або виправні роботи на строк до 2-х років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для її виготовлення.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: