Дніпро стане містом, комфортним для людей з особливими потребами (ФОТО)

Міська влада та громадські активісти Дніпра об’єднали зусилля, щоб зробити місто доступним для кожного. Перша зустріч активістів пройшла у міській раді 25 липня. На тематичний круглий стіл у рамках проекту очільника міста Бориса Філатова «Місто без меж» прийшли понад 20 представників спілок і громадських організацій, які опікуються питаннями людей з особливими потребами. Очолила зібрання радник міського голови Олександра Кутас.

У мерії наголошують – до пропозицій відкриті. Головне, кажуть, щоб такі зустрічі стали кроком до ефективного співробітництва, а не закінчувалися на рівні розмов.

«Треба налагодити діалог, адже його раніше не було. Багато років влада не йшла назустріч. Складно вирішувати щось, коли ти один. Чим більше людей, тим краще. Маємо напрацювати конструктивізм, щоб виважено працювали на результат», — упевнена Олександра Кутас.

В ході круглого столу учасникам вдалося дійти згоди у низці питань. Зокрема для роботи над проектом інтерактивної карти доступності міста сформовано волонтерську робочу групу.

Також активісти визначили робочу групу, яка детально вивчить нове положення комітету доступності при міській раді. На його оновлену роботу тут покладають великі надії.

Не менш важливою темою стало також і обговорення інклюзивної освіти у школах Дніпра. Учасники зібрання дійшли висновку – важливо більш ретельно навчати спеціалістів для роботи з людьми, які мають особливі потреби.

Серед ініціатив також – активне залучення людей з інвалідністю до масових свят і заходів. Щоб реалізувати це, в рамках проекту «Місто без меж» створюватимуть робочу групу.

Відкритий діалог тривав майже дві години. Наступну зустріч учасники круглого столу хочуть провести не раніше, ніж за місяць – щоб детально вивчити всі питання і підготувати перші проектні розробки.

4 1 2 3

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: