Маленькі дніпровці з дитбудинків та реабілітаційних центрів покаталися на унікальному водному атракціоні

_MG_5798_DxOЦими вихідними 120 хлопчиків та дівчаток з дитячих будинків сімейного типу та центрів соціально-психологічної реабілітації Дніпра в рамках благодійної ініціативи міського голови Бориса Філатова «Місто людей» безкоштовно відвідали унікальний атракціон – 300-метрову водну гірку WATER HILL, завширшки 6 метрів, повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

_MG_5653_DxO

«Це соціально незахищені діти, вони у захваті – аж пищали від радощів. Ми дякуємо власникам атракціону, які вирішили приєднатися до програми мера Бориса Філатова і надали дітям безкоштовні квитки, та перевізникам, які доправили дітей», – зазначила куратор проекту «Місто людей» Катерина Смирна.

14-річна Марія ділиться враженнями: «Водна гірка – це дуже цікаво. Я одного разу була на морі, але так весело там не було. Ми з друзями в п’ятницю дізналися, що поїдемо на гірку, і не могли дочекатися, коли вже настане субота».

 

«Ми привезли 23 дитини, в центрі залишилися тільки наймолодші, – розповіла директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Барвінок» Тетяна Капова. – Для наших вихованців такі виїзди дуже важливі. Діти виховувались у неблагополучних сім’ях, вони такого ніколи не бачили і дозволити собі такі розваги не могли. Для них це велика радість».

Нагадаємо, у рамках благодійного проекту Бориса Філатова «Місто людей» діти соціально незахищених категорій також безкоштовно відвідують атракціони, отримують ласощі від місцевих підприємців. Крім того, цими вихідними стартував черговий етап проекту, в рамках якого маленькі дніпровці зможуть обміняти на солодощі листівки та малюнки, присвячені Дню міста: http://dniprorada.gov.ua/grafik-provedennja-atrakcioniv.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: