Захопили клаптик землі і зібрали п’ять тон зерна (ФОТО)

Прокуратурою Дніпропетровської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом самовільного зайняття 269 га земель у Верхньодніпровському районі області (ч.1 ст.197-1 КК України).

Встановлено, що вказані землі було самовільно зайняті сторонніми особами та засіяні сільськогосподарськими культурами, без погодження з відповідними органами, розроблення технічної документації та оформлення права користування або володіння землею.

14 липня 2016 року під час огляду вказаної земельної ділянки правоохоронцями було вилучено дві вантажівки з врожаєм ячменю загальною вагою близько п’яти тон, зібраного з самовільно зайнятих земель.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучену сільськогосподарську продукцію. Досудове розслідування триває.

Загалом, прокуратурою Дніпропетровської області контролюється стан досудового розслідування у 25 кримінальних проваджень, розпочатих за злочинами в сфері земельних відносин, де об’єктом злочинного посягання є державні землі запасу та резервного фонду.Y_vUDeoGN40 0IE0UJvH3uE UlIUvg5Xlq0 VSQHGe2XoIY

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: