Від 15 тисяч грн заплатять переможцям «Децентралізаційного марафону»

Про новий конкурс для ЗМІ Дніпропетровщини розповів виконавчий директор Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації міст України Сергій Квітка.

DSCF3794

— Після наради В Одесі за участю трьохсот мерів з усієї країни, у червні в Україні стартував «Децентралізаційний марафон», — повідомив він. – До участі в ньому запрошуємо й журналістів.

 

А річ у тому, що до кінця року по всій країні пройдуть близько тисячі різноманітних заходів, спрямованих на активну підтримку децентралізації. Їх мета – розповісти людям про об’єднані громади, як їх створити і якими можливостями користуються її жителі.

Розраховуємо, що в цьому нам допоможуть ЗМІ. Кращі журналістські матеріали зі створення та розвитку громад будуть відзначені грошовими нагородами від 15 тисяч гривень.

Сергій Квітка зазначив, що до участі у конкурсі запрошують представників усіх регіональних ЗМІ. Роботи від журналістів газет, телебачення і радіо прийматимуть до 4 жовтня, а підсумки підведуть у Києві 15 листопада. Долучитись до конкурсу можуть державні, комунальні та приватні ЗМІ.

– Переможців конкурсу визначать одразу в трьох номінаціях – публікація в друкованих або Інтернет ЗМІ, телевізійна програма чи серія програм і радіопрограма чи серія програм, – уточнив Сергій Андрійович. – Роботи мають бути змістовними і цікавими для широкого загалу. Тему, яку будуть висвітлювати журналісти, на мій погляд, неможливо переоцінити. Назва конкурсу «Спроможні громади – сильна держава» це засвідчує. Процес децентралізації на Дніпропетровщині активно стартував і продовжується. І людям важливо знати про його результати та переваги більш детально. Від цього залежатимуть і рішення на користь подальшої децентралізації, і покращення якості життя вже у найближчому майбутньому.

Подавати журналістські матеріали потрібно до Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації міст України за адресою: м. Дніпро, вул. Мечникова, 6, кім. 12. Телефон для довідок: (056) 744 23 27.
Юлія Бабенко, фото автора

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: