Перевезення сільгосптехніки та продукції буде під посиленим контролем

psht2Відділ УПД ГУНП в Дніпропетровській області нагадує керівникам сільськогосподарських підприємств та перевізникам аграрної продукції, що перевезення подільних вантажів, у тому числі сільськогосподарської продукції транспортними засобами, вага яких з вантажем перевищує 40 тонн, заборонена українським законодавством.  

З початком жнив почастішали випадки перевезення сільськогосподарської продукції з порушенням законодавства. В гонитві за грошима, деякі спритники намагаються перевезти якомога більше вантажу за раз, при цьому значно перебільшуючи встановлену норму. Що, в свою чергу, призводить до руйнування автомобільних доріг та наражає на небезпеку інших учасників дорожнього руху.

Так само не дозволяється рух сільськогосподарської техніки і механізмів автомобільними дорогами. Їхнє перевезення можливе виключно спеціалізованими транспортними засобами.

Крім того, рух транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, здійснюється тільки за спеціальним дозволом.

Підрозділи Національної поліції, які здійснюють нагляд за дорожнім рухом, посилять контроль за дотриманням водіями вимог законодавства та Правил дорожнього руху щодо перевезення великовагової та великогабаритної сільськогосподарської техніки та вантажів.

Тож просимо водіїв – перевізників та очільників відповідних підприємств — пам’ятати про відповідальність за порушення законів України та обов’язки, які ви берете на себе, як керівники та учасники дорожнього руху.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: