Під час літніх канікул на Дніпропетровщині трапилося 45 ДТП за участю неповнолітніх

детиЗ початку літнього оздоровчого сезону на дорогах Дніпропетровщини трапилося 45 ДТП за участю неповнолітніх. 49 юних учасника руху замість відпочинку потрапили на лікарняні ліжка з травмами, які вони отримали внаслідок дорожньо-транспортних пригод, 1 дитина-пасажир загинула. Про це повідомляє Відділ УПД ГУНП в Дніпропетровській області.

Майже 80% ДТП за участю неповнолітніх відбувається з вини дорослих – водіїв транспортних засобів. Більшість дітей (51%) травмувалися в якості пасажирів внаслідок безвідповідальності водія.

Шановні батьки! Необхідно пам’ятати, що найбільш поширеними порушеннями Правил дорожнього руху дітьми є, несподівана їхня поява на проїзній частині, перехід дороги в невстановленому місці або на заборонений сигнал світлофора, ігри поблизу дороги, а також порушення Правил дітьми-велосипедистами та водіями скутерів.

Велосипеди, ролики – всі ці засоби, які так полюбляють малюки, можуть зіграти злий жарт. Адже забавившись, дитина стає неуважною, а її поведінка часто буває не передбачуваною. Особливу увагу звертаємо, що непоодинокі випадки керування мототранспортом підлітками, які не мають не лише посвідчень водія, а й необхідних знань ПДР та навичок, внаслідок потрапивши в інтенсивний потік транспорту не завжди адекватно оцінюють дорожню обстановку та розгубившись, не в змозі впоратись з керуванням, потрапляють в ДТП.

Як приклад, сьогодні вночі в с. Письменне Васильківського району 16-річна дівчинка, керуючи мопедом «Хонда», не вибрала безпечну швидкість руху, не впоралась з керуванням в результаті чого допустила його падіння. Внаслідок цього водійка та 16-річна пасажирка отримали тілесні ушкодження.

Водіям транспортних засобів необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів. Пам’ятайте: поведінка дитини на дорозі, часто є непередбачуваною. Тож будьте особливо уважні при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи дітей. Заздалегідь знижуйте швидкість, зупиніться і пропустіть дітей, які переходять дорогу, в темну пору будьте особливо уважні.

Звертаємось до дорослих — безпека дітей залежить, насамперед, відВАС. Шановні водії, батьки! Потурбуйтесь, щоб літо для дітей булонаповненим лише приємними спогадами, давайте разом докладемомаксимум зусиль, щоб дороги дитинства завжди були безпечними!

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: