Медпрацівники-наркоторговці, співпраця з драг-дилерами та опій майже на 5 мільйонів (ФОТО)

нарк1Працівники однієї з криворізьких лікарень створили злочинну групу та незаконно реалізовували неврахований за відомостями нарковмісний препарат «Метадон», призначений для використання у терапевтичній програмі для лікування хворих з опіоїдною залежністю. Про це повідомляє Сьоме управління Департаменту протидії наркозлочинності.

нарк1-1

Цими днями їх протиправну діяльність задокументували поліцейські, повідомив начальник сьомого управління Департаменту протидії наркозлочинності Сергій Дереза.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів виявлено дві медсестри, які за допомогою мешканки Інгулецького району міста організували незаконний збут лікарського препарату «Метадон».

нарк1-1-1

У їхньої посередниці поліцейські вилучили таблетки «Метадону»,15 кілограмів макової соломи, 7 літрів наркотичної речовини «опій екстракційний», кілограм готової до вживання «марихуани», та насадження рослин коноплі.

На «чорному» ринку вилучені пігулки «Метадону» можуть коштувати більше 20 тисяч гривень, марихуана – приблизно так само. З «опію екстракційного» можна було б виробити 21 літр так званої «ширки» на суму 2 мільйони 100 тисяч гривень, а із соломи зробити близько чотирьох літрів екстракту, «опій ацетильований» об’єм якого склав би майже сорок літрів. Якщо б наркоторгівцям вдалося реалізувати все це, вони б отримали прибуток у 3 мільйони 750 тисяч гривень.

Наразі усе вилучене направлено на експертизу. Відкрито кримінальні провадження за низкою статей Кримінального кодексу України.

Медсестрам-наркоторгівкам та їхній спільниці-дилеру загрожує позбавлення волі на термін до 12 років із конфіскацією майна, зауважив Сергій Дереза.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: