Понад 30 тисяч вибухонебезпечних предметів знешкоджено (ФОТО)

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і громадяни під час проведення земляних робіт на присадибних ділянках та полях, прогулянках по лісах та парках, відпочинку на річках та ставках, а також у будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС здійснили 4 тис. 537 виїздів, в ході яких вилучили та знешкодили 30 тис. 722 вибухонебезпечні предмети, у тому числі 300 авіаційних бомб.

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: при виявленні вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Джерело: Прес-служба ДСНС України1

_I7K4862

2(1)

IMG_20160701_134022

Поделиться:

Читайте также: