Зустріч представників ОБСЄ та поліції у Дніпрі

PM97image001Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ цікавилися у начальника відділу комунікації Ганни Старчевської криміногенною ситуацією в області, кількістю вилученої зброї та загальною тенденцією розкриття злочинів.

Ганна Старчевська розповіла, що поліцейські продовжують вилучати зброю та боєприпаси на блокпостах, під час санкціонованих обшуків, в результаті реалізації оперативних розробок. До розкриття таких злочинів долучаються всі служби – кримінальна, патрульна поліція та інші підрозділи. Так, нещодавно в Нікополі була затримана група осіб з арсеналом зброї. Під час обшуку в автомобілі у молодиків було виявлено 2 автомати Калашникова, один з яких з глушником, 6 пістолетів з патронами — 2 травматичної дії та 4 бойових, 3 ножа, кастет, 6 бронежилетів та балаклави.

Також представники місії цікавилися кількістю мінувань об’єктів інфраструктури. В поліції розповіли, що за 5 місяців поточного року зареєстровано 18 матеріалів, які внесені в ЕРДР за ознаками ст. 259 Кримінального кодексу України (неправдиве повідомлення про замінування), було затримано 4 особи, які зробили дані дзвінки.

Наприкінці зустрічі представники місії подякували за змістовну та відкриту розмову.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: