В Дніпрі активізувалися «домушники»: в два рази більше крадіжок

30 червня у прес-центрі ІА «МОСТ-ДНЕПР» відбулася прес-конференція на тему «Статистика та профілактика квартирних крадіжок у Дніпропетровській області» за участю начальника Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Дніпропетровській області Віталія Шитова.

— У Дніпропетровській області з початку року було скоєно майже 2 тисячі квартирних крадіжок, — повідомив Віталій Шитов. — У порівнянні з минулим роком кількість проникнень в житло громадян збільшилася практично в два рази: в 2015 році було скоєно 1027 крадіжок, в 2016 році — 1604. За п’ять місяців поточного року співробітниками поліції охорони були затримані при спробі проникнення в приватне житло 14 осіб.

По області найбільша кількість квартирних крадіжок здійснюється в Нікополі, Марганці, Орджонікідзе та Кривому Розі. Відсоток розкриття квартирних крадіжок в даний час складає 30-40%.

Начальник Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Дніпропетровській області також розповів, як можна захистити власність від крадіжок. На сьогоднішній день існує багато різних способів. Наприклад, попросити сусідів приглянути за квартирою. Але сусіди можуть несвоєчасно відреагувати при спробі крадіжки. Тому існують технічні способи охорони — установка броньованих вхідних дверей під надійними замками. Можлива установка муляжу — сповіщувачів сигналізації і діодів. Але в даний час єдиний надійний спосіб — обладнання квартири охоронною сигналізацією.

Для тих, хто бажає здати своє житло під професійну охорону, всі подробиці можна дізнатися, відвідавши сайт www.guard.np.gov.ua, або зателефонувавши за телефонами інформаційної лінії: 099 050 22 20; 097 050 22 20; 073 050 22 20.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: