У Дніпропетровській області на Івана Купала рятувальники працюватимуть в посиленому режимі

ивана-купалаУ ніч з 6 на 7 липня – свято Івана Купала. Мешканці Дніпропетровщини долучаться до веселих забав: стрибатимуть через вогнище та пускатимуть на воду вінки. Від нещасних випадків людей оберігатимуть рятувальники, медики та правоохоронці. Вони чатуватимуть в офіційних місцях проведення Івана Купала доки триватиме святкування. Про це під час прес-конференції у Дніпропетровській ОДА повідомив начальник управління цивільного захисту Сергій Коваленко.

«Свято Івана Купала наповнене обрядами, які пов’язані з водною та вогняною стихією. Це потенційна небезпека як для людей, так і для навколишнього середовища. Зазвичай рятувальники працюють на пляжах до 18.00. На Івана Купала вони чергуватимуть доки будуть тривати нічні гуляння. Рятувальники працюватимуть разом з медиками та правоохоронцями. Це стосується лише офіційних місць проведення свята», — зазначив Сергій Коваленко.

Він додав, що нині управління цивільного захисту ОДА збирає інформацію про місця гулянь в містах та районах області. До свята там обладнають майданчики для вогнищ та розчистять берегову лінію.

Сергій Коваленко нагадав: щоб свято було безпечним, мешканцям області не слід забувати про елементарні правила безпеки на воді та біля вогнищ.

Джерело: Дніпропетровська ОДА

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: