На Дніпропетровщині завершують запис диску АТОшних пісень

AtoC5C18 АТОшних пісень вже записані, над двома композиціями виконавці ще працюють. На Дніпропетровщині завершують роботу над першим і єдиним в Україні альбомом з піснями про війну на Сході. До нього увійдуть два десятки композицій, які бійці виконали на першому всеукраїнському фестивалі «Пісні, народжені в АТО». Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

— У травні на фестивалі пісень, народжених в АТО, бійці виконали 20 композицій. Проникливі вірші та музика про любов, дружбу та надію сподобалися тисячам українців. Нас просили записати диск, щоб можна було послухати улюблених виконавців будь-коли. Робота над альбомом вже на фінішній прямій: 18 композицій записано, дві – на черзі.Перший та єдиний в Україні альбом АТОшних пісень вийде до кінця літа, — зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Над диском бійці АТО працюють у професійній студії звукозапису. Деякі надіслали вже готові композиції. На диску будуть всі двадцять пісень, які звучали на гала-концерті фестивалю.

Нині до роботи над альбомом долучилися юристи. Вони займаються ліцензуванням та патентуванням диску пісень, народжених в АТО. Перший тираж складе 1 тисячу екземплярів.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: