В Дніпропетровській ОДА – зустріч з відомим поетом-сатириком

orlov70-E16Рідкісний птах долетить до середини Дніпра. Відомий поет-сатирик Орлуша приземлиться в ДніпроОДА. Тут читатиме свої злободенні вірші, які влучають прямо в «точку». Мешканці області познайомляться з російським митцем, який співає Гімн України, висміює гламурних знаменитостей та на все має власну думку. Буде прямолінійно, гостро та «без купюр».

На зустріч з Орлушею запрошують всіх бажаючих, повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

— Ми розвіяли стереотип про те, що адмінбудівля та гострі на слово блогери несумісні. В облдержадміністрації вже побували Павло Паштет Белянський, Gorky Look та Serg Marco. Ми продовжуємо доводити: ДніпроОДА поза бюрократизмом, та готуємо для мешканців області новий сюрприз. До середини Дніпра долетить рідкісний птах — поет Андрій Орлов. Цікавий вечір, фото та автографи – гарантуємо, — зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА.

Андрій Орлов або просто Орлуша – відомий російський поет. У його поезії – сатира на російське керівництво, гламурних зірок та відгук на найбільш злободенні теми. Орлуша має чітку позицію. Він підписав звернення російських діячів культури проти окупації Криму та присвятив вірш Дню незалежності України. Декілька поезій написав про найрезонансніші події в АТО. В 2015-му заявив: «Я — українець» і записав відеоролик, в якому проспівав Гімн нашої країни. Свою думку Андрій Орлов висловлює прямо, часто приправляючи «гострим» словом.

14 липня на зустріч з Орлушею до Дніпропетровської облдержадміністрації запрошують всіх бажаючих. Для цього потрібно зареєструватися за посиланням. Вхід безкоштовний.

Поделиться:

Читайте также: