Оксана Томчук: «Вірю, що принципи, затверджені Конституцією, стануть реальністю»

ТомчукПравозахисник, кандидат у народні депутати по 27-му округу від партії «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» Оксана Томчук привітала жителів Дніпра з Днем Конституції.

«Дорогі дніпряни!

Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції!

20 років пройшло з моменту прийняття Основного Закону України. Але для багатьох із нас цей день так і не став надважливим святом. Тому що досі не всі статті Конституції працюють на повну силу, більшість конституційних норм і положень все ще залишаються лише деклараціями. Більше того, Основний Закон України з приходом кожної нової влади стає предметом політичних торгів.

Нажаль, наразі, наша Конституція лише декларує про наявність прав та свобод громадян, які зухвало порушуються державою. В країні, де божевільний представник правоохоронного органу віддає наказ застосовувати зброю проти присутніх в залі судового засідання, де відсутнє право на свободу та особисту недоторканість, гідне життя та повагу до особистості, говорити про гарантії цих прав — смішно. Але, я вірю, що рано чи пізно ми з вами вибудуємо країну, якою будемо пишатися. І в якій слова: «Права людини понад усе» — будуть справжнім гаслом перемоги».

Оксана Томчук побажала всім жителям Дніпра впевненості у завтрашньому дні, здоров’я та щастя в родинах, успіхів і благополуччя, а також нових досягнень на благо рідного міста і улюбленої України.

Поделиться:

Читайте также: