За півроку понад десять тисяч громадян звернулись до обласної прокуратури

облпркуратура

Понад десять з половиною тисяч громадян звернулось до органів прокуратури Дніпропетровщини протягом 2016 року. Більше половини усіх направлених звернень (5,6 тисяч) надійшло до апарату прокуратури області, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Понад чотири тисячі звернень, або кожне четверте, направлено за належністю до інших відомств. Чотири з половиною тисячі звернень, надісланих до органів прокуратури, стосувалися питань досудового розслідування у кримінальних провадженнях. Кожне третє з них надійшло від учасників кримінальних проваджень, а кожне друге стосувалося оскарження дій та рішень слідчих Національної поліції України. Також органами прокуратури забезпечується право громадян на представництво їхніх інтересів в судах, окрема увага приділяється захисту прав дітей.

Від початку року майже п’ять тисяч громадян прийнято прокурорами під час особистого прийому. Крім цього, з початку року органами прокуратури Дніпропетровської області розглянуто 132 запити на інформацію у порядку доступу до публічної інформації. Нагадуємо, що громадяни можуть звертатися до прокуратури за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку.

Так, електронні звернення приймаються прокуратурою Дніпропетровської області на адресу електронної пошти zvern@dnipr.gp.gov.ua, а усні звернення – за телефоном (056) 718-14-55 у робочий час щодня, крім вихідних. Для отримання запитів у порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» продовжує діяти електронна адреса public@prk.dp.ua та телефон (056) 745-46-59.

Поделиться:

Читайте также: