Незаконну зону за 8,8 млн грн «Сонячний день» на Маршала Малиновського збудовано самовільно

 

У Дніпрі прокуратурою встановлено факт незаконного будівництва на самовільно захопленій землі вартістю понад 8,8 млн грн.

66044316-06-09-1465457023Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато кримінальне провадження за фактом самовільного будівництва споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці на березі р. Дніпро (ч.3 ст. 197-1 КК України).

Йдеться про зону відпочинку «Сонячний день», розташовану на вул. Маршала Малиновського у Дніпрі; її площа складає понад 4 000 кв.м., а вартість – 8,8 млн грн.

Встановлено, що незважаючи на відповідну державну реєстрацію розташованих у цій зоні будівель та споруд, проведену Реєстраційною службою Дніпропетровського міського управління юстиції на підставі заочного рішення суду, адресну реєстрацію забудовниками не пройдено (тобто було зареєстровано право власності на об’єкт, адреси якого не існує). За інформацією Дніпропетровської міської ради земельна ділянка, на якій розташовано зону відпочинку, у користування чи власність нікому не передавалася та плата за її користування не здійснювалась.

Досудове розслідування триває.
Поделиться:

Читайте также: