240 тис. грн. бюджетних коштів на власний розсуд перерахували посадовці

642316-06-07-1465285654У Кам’янському посадовці райдержадміністрації безпідставно перерахували товариству понад 240 тис. грн. бюджетних коштів. Розпочато кримінальне провадження

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, Дніпродзержинською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання посадовцями районної державної адміністрації службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України).

Встановлено, що у травні 2016 року посадові особи відділу освіти, молоді та спорту однієї з районних державних адміністрацій Дніпропетровської області, діючи в інтересах товариства з обмеженою відповідальністю, внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо поставки останніми вугілля до навчальних закладів району, достовірно знаючи, що у товариства вказаний товар відсутній. Через це товариству безпідставно перераховано понад 240 тис. грн. бюджетних коштів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Дніпродзержинським відділом полії ГУНП у Дніпропетровській області, процесуальне керівництво – Дніпродзержинською місцевою прокуратурою.

Поделиться:

Читайте также: