У Кам’янському поліцейські затримали «домушника» та «конопляного» садівника (ФОТО)

З початку поточного року у с. Карнаухівка міста Кам`янське було здійснено ряд крадіжок з домоволодінь.

Подробиці на прес-конференції розповіли заступник начальника сектору кримінальної поліції Баглійського відділення поліції Денис Квашнін та старший дільничний інспектор Ігор Глущенко, повідомляє сайт ГУ НП в Дніпропетровській області.

Поліцейські розповіли, що отримали оперативну інформацію про те, що до скоєння крадіжок причетний 27-річний житель Карнаухівки, раніше судимий, наркоман.

2 червня в рамках кримінального провадження вдома у нього та його приятеля, з яким він періодично збував викрадене, був проведений санкціонований обшук. Під час обшуку у чоловіків була виявлена частина викрадених речей, як мінімум із 4-х домоволодінь.

Промишляв чоловік в основному вдень, коли господарі будинків перебували на роботі. Інколи крав і вночі, якщо знав, що люди живуть в будинку не постійно, а використовують як дачу. Проникав у помешкання шляхом віджимання пластикового вікна або зламуючи вхідні двері. Виносив все, що можна забрати із собою. Це — електричні інструменти, техніка, навіть меблі. В одному випадку чоловік викрав кухонний гарнітур, який він встановив у себе вдома. Викрадене здавав своєму приятелю, іншим випадковим людям та возив на ринок в Дніпропетровськ.

Під час обшуку у його приятеля, який теж купував у нього викрадені речі були виявлені не тільки речові докази, а ще й дві теплиці у дворі будинку, в яких росло аж 92 кущі коноплі. Поліцейським чоловік повідомив, що все вирощував для особистого вживання.

Всі кущі були вирвані та направлені для проведення експертизи.

За даними фактами були відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 (крадіжка) та ч. 1 ст. 310 (посів і вирощування конопель) Кримінального кодексу України.

PM885image013 PM923image002 PM183image003 PM167image011 PM28image004

Поделиться:

Читайте также: