Створено комісію по розслідуванню отруєння дітей

imageДепартамент гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради створив спеціальну комісію з розслідування інциденту з масовими кишковими розладами у вихованців дитячого садочка № 342.

Не виключено, що причиною захворювання дітей стала ротавірусна інфекція. До складу комісії ввійшли досвідчені медичні працівники Соборного району. Протягом дня вони вивчатимуть ситуацію у дошкільному закладі.

Методист науково-методичного центру управління освіти міської ради Олена Кисільова розповіла, що інформація про захворювання вихованців дитсадка надійшла до управління освіти ввечері 31 травня. Про це повідомили профільні відомства, зокрема й санітарно-епідеміологічну станцію. Наразі її фахівці працюють у дитсадку.

«Там беруть змиви для обстежень санітарного стану дошкільного навчального закладу. На тепер до дитячої лікарні № 6 звернулися п’ятеро дітей. Троє з них госпіталізовані. Батьки двох дітей від госпіталізації відмовилися», – сказала Олена Кисільова.

Вона також додала, що за останні роки нарікань на дитсадок не було.

Однак у дошкільному закладі перевірять стан організації харчування, якість продуктів та відповідні документи. Висновки санітарно-епідеміологічної служби, яка встановить, чи було в дитсадку отруєння, чи ротавірусна інфекція, будуть надані протягом кількох днів.

«За результатами перевірки буде зроблено висновки. Якщо буде встановлено, що це сталося з вини дошкільного навчального закладу, будуть покарання», – зазначила Олена Кисільова.

Поделиться:

Читайте также: