Віктор Пашник зізнався дніпропетровчанкам у коханні

“Виступ відомого бандуриста у нашому місті відрізнявся особливими піснями і почуттями”, – так оцінила візит зіркового гостя його прихильниця і, як з’ясувалося, наша постійна читачка.

пашник концерт
– Вчора вранці прочитала на вашому сайті інформацію про концерт Віктора Пашника, і вже ввечері насолоджувалась його розкішним голосом разом з друзями, – зателефонувала нам сьогодні Ірина Лащенко. – Про відомого далеко за межами України бандуриста я чула давно, слухала його пісні в Інтернеті, а от побувати на живому концерті довелось вперше. Була вражена, що виступ його був безплатний, тож прийти змогли люди різного віку, навіть діточок з собою привели. Як ви і анонсували, то було справжнє спілкування, бо Віктор щиро відповідав на питання із залу. І, звичайно ж, лікував душі присутніх піснею. А як приємно було чути, що наші дівчата найкращі… Його зізнання в коханні нашому прекрасному місту. Одним словом, вечір був повний вражень!

Те, що Віктор Пашник по-особливому ставиться до нашого міста і своїх дніпропетровських прихильників, давно помітила й керівник творчого клубу «Штрих» Оксана Шаровська.

– Ми пишаємося дружбою з відомим в усій Україні та далеко за її межами співаком-бандуристом, – зазначила вона. – Віктор завжди приймає наше запрошення з задоволенням, бо знає, що приходять його слухати справжні цінителі української пісні й українського слова. Та цього разу він порадував ще й гарними піснями литовською, польською, білоруською мовами. І це був справжній сюрприз для присутніх, які заповнили великий зал наукової бібліотеки ДНУ.

Ольга Кардаш

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: