Дніпро готується до Дня вишиванки

Вишиванка_19 травня по всій Україні відбудеться свято вишиванки. Центр активного громадянина, який об’єднує вимушено переміщених осіб, що зараз проживають на Дніпропетровщині, вже розпочав активну підготовку до святкових заходів.

За словами керівника ОО «Сила майбутнього» Тетяни Гладкової, планується проведення кількох майстер-класів зі створення унікальних вишиванок, розробляються сценарії, йде пошук музикальних груп для участі у святі.

«Також ми звернулися до керівництва міста і заручилися підтримкою відповідних служб щодо проведення Дня вишиванки у Дніпропетровську, — розповіла вона. — Закликаємо приєднатися до нас всіх небайдужих жителів, активістів, громадські і волонтерські організації. Зв’язатися з нами можна за телефонами: (0562) 35-22-45, 099-096-02-16, 38 068-464-10-74, або прийти за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Січових стрільців (Артема), 19. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 11.00 до 16.00».

Євгенія Рождественська

 

Поделиться:
Комментарии:
  • Наталия

    ДнипроБроня от кацапья удивляет и радует!!!!Как нужны Украине филатовы, корбаны…, а давайте украинцы оденем вышиванки обнимемся вместе легче!!!!Слава Украине!Слава непобедимому ДНИПРУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: