Дніпропетровська активістка вимагає від Президента повернути військовий шпиталь народу України

Фото: kstati.dp.ua

Фото: kstati.dp.ua

Відповідну петицію Людмила Кострюкова зареєструвала на сайті Президента, про це вона повідомила у соцмережі Фейсбук.

“Ми, громадяни України, що підписали цю петицію, вимагаємо від Вас, пане Президент, втрутитися і сприяти припиненню ганебних дій, які здійснюють корумповані представники різних гілок влади щодо незаконної передачі майна і території Дніпропетровського військового госпіталю, розташованого за адресою Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 63 – після перейменування вул. Старокозацька, 63).
Наголошуємо на тому, що Дніпропетровський військовий госпіталь – це власність народу України і спроба передати його за допомогою різних юридичних махінацій у власність представників країни-окупанта, якою є Російська Федерація, зокрема “ВТБ-банку”, розцінюємо як ганебну зраду.
Звертаємо Вашу увагу також і на те, що передавати у приватну власність майно і територію Дніпропетровського військового госпіталю навіть – громадянам або юридичним особам України – також є неприпустимим.
Те, що належить державі, належить і нам, іі громадянам.”
Чекаю на підтвердження реєстрації петиції і іі оприлюднення”, – пише Людмила Олегівна.

Також завтра, 25 лютого, о 12.30, у Дніпропетровську пройде акція біля входу у військовий шпиталь (вул. Старокозацька, 63) з вимогою повернути заклад у власність України.

https://www.facebook.com/ludmila.kostryukova/posts/935813859800898

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: