Дні «Дня» у Дніпропетровську (ФОТО)

19 лютого в НГУ приїхала головний редактор газети «День» Лариса Івшина. Говорили про журналістику, політику та Донбас.

IMG_7258— Я знаю, скільки розумного читають українці. Стосовно цього немає жодних ілюзій. Але наша свідомість завалена мотлохом інформації. Треба рятуватись, тож сьогодні ми намагаємося посилити зв’язки між спільнотами й поширювати якомога більше якісних текстів, — сказала Лариса Івшина.

Редактор представила студентам та викладачам  історичну книгу «Повернення в Царгород» та публіцистичний триптих «Котел, або Справа без терміну давності», «Я – свідок. Записки з окупованого Луганська», «Катастрофа і Тріумф. Історії українських Героїв».

Автор книги «Я – свідок», журналіст Валентин Торба розповів студентам про події на Луганщині та обставини його роботи.

— Наша біда – відсутність позиції. Не питайте, що сталося із Донбасом. Питайте, що сталося із усією Україною? Як ми потрапили до цієї пастки? У книзі я говорю про усе, що відбувалося насправді: про шматки полишеного життя, майно й долю. Зараз нам треба тільки звільнити себе, — розказав Валентин Торба.

Також у галереї «Артсвіт» відкрилась виставка найкращих світлин міжнародного конкурсу «Дня». Це вже сімнадцята фотовиставка видання. Журі «Дня» відібрало 350 найкращих знімків. Тема: осмислення подій в Україні останнії двох років. На фото замучені очі військових, танки, переселенці, заводи, політики, митці, дитячі посмішки. З одного боку – війна, з іншого – життя в усіх його кольорових проявах. Фотовиставка триватиме до 3-го березня. Вхід вільний.

Аліна Стаменова, фото автора

[flagallery gid=25]

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: